Jaru (K)

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Śro 13:44, 16 Kwi 2008    Temat postu:

Mecz tydzien wczeniej zakonczył sie wynikiem 2-1 dla MRFu. Gralismy wtedy z ASCO. Druzyna przeciwna szczególnie w drugiej polowie grala bardzo brutalnie. Bramki dla MRFu strzelił Jacek który dość szczescliwie otrzymal podanie. Dokladnie to Ja zagrywałem do Jacka ale trefiłem w obronce od ktorego pilka sie odbila sie trefiajac w drugiego obronce. Bramkarz widzac ta sytuacjie wszyedl próbując interweniowac. Na nasze szczescie interweniowal na tyle dla siebie nieszczesliwie ze pilka trafila pod nogi Jacka ktory strzeli do pustej bramki. Przydrugiej brakmace Tomek podal do Adama ktory zakrecił boroncami i strzelil pod poprzeczke. w pierwszej polowie mielismy jeszcze kilka okazji do zdobycia gola ale niestety nic wiecej nie chcialo wpasc do siatki. Najlepsze okazje mialem Ja i Kamil. w drugiej polowie mecz sie wyrownal. Bramka dla ASCO padla z karnego ktory nieslusznie zostal podyktowany. Wynik koncowy 2-1 dla MRFu

Chris

Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 100

PostWysłany: Pon 23:01, 21 Kwi 2008    Temat postu:

Jak wyniki? jak minął ten weekend? Ja miałem wesele w tym tygodniu więc nie miałem możliwości przyjechać.

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Wto 1:26, 22 Kwi 2008    Temat postu:

w sobote był ciezki mecz i bardzo wyrownany. bark obroncow dal o sobie znac do tego powrocila nasza stara wada czyli niewykorzystywanie swietnych sytuacji. po pierwszej polowie bylo 1-0 dla Ancelora. w drugiej polowie zagralismy gorzej i czesto zbyt indywidualnie zaczol grywac Kaczor, Jacek i Michal. za to nai przeciwnicy ladnie prowadzili pilke i rozgrywali ja miedzy soba. Mecz zakonczył sie wynikiem 2-0 dla anceloru. Nie bylismy duzo slabsi dla porownania mielismy dwie dogodne sytuacjie sam na sam z bramkarzem a ancelory tylko jedna inaczej to wyglada stwierdzajac ze ancelor ta jedna wykorzystal a my ani jednej.

Niedzielny mecz mial byc gonitwa za innymi ekipami tymczasem mimo wyraznej przewagi wynik brzmi 0-0. W tym meczu moim zdaniem stracilismy 2pkt. Na boisku byly widoczne nieporozumienia choc mimo to stworzylisnmy bardzo duzo sytuacji po ktorych moglismy nie raz prowadzic. Mozliwe nawet ze bylo ich wiecejniz w jakim kolwiek wczesniejszym meczu tej rundy. Rwale tez mieli swoje okazje. Dobrze spisywal sie Pawlon choc pod koniec bylo widac zmeczenie. Nasz bramkarz tez kilka razy sie popisal. Duzo gorzejbylo z atakiem Zawodził Michał, Jacek i przede wszystkim Kaczor ktory mial najlepsze sytuacje, Pawlon nie mial zadnej sytuacji a ja oddalem tylko 1 strzal po ktorym bliski zdobycia bramki byl Jacek. Zawiedlismy jako ofensywna druzyna, Obroncow jako takich nie mamy wiec z tylu uznami ze nie bylo zle choc nie ma czym sie chwalic bo przeciwnicy dochodzili do sytuacji strzeleckich i to dosyc czesto jak na ekipe z konca tabeli.

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Czw 3:23, 01 Maj 2008    Temat postu:

Sobotni mecz z Laskomeksem był jednym jaki mielismy grac tego weekendu gdyz w niedziele mielismy zapenione 3pkt za druzyne flamenco. jak wiemy flameco zrezygnowalo z gry i kazda ekipa dostaje 3pkt. za mecz przeciwko niej. A wiec mecz z Laskomeksem nie zaczol sie dobrze dla MRFu. Niby mielismy przeaga i generalnie to my bylismy pod ich bramka ale po jednej szybkiej akcji i niezrozumieniu sie samych obroncow i obroncow z bramkarzem padl gol dla laskomeksu. Spowodowalo to nerwy w naszej druzynie i mecz sie wyrownal. Mielismy kilka dobrych akcji ale i przeciwnik tez niezle kombinowal. Zmienicy tez probowali wplynac na przebieg meczu. Okazje mieli ale do konca pierwszej polowy bylo nadal 1-0 dla Laskomeksu. Po przerwie ruszylismy do ataku. po paru naszych akcjach w koncu stalo sie. Adam zagral do Jarka wzdluz pola karnego tan nieczysto przyjoł ale zdołał oddać strzał piłka odbiła sie jeszcze od nogi obrońcy mylac bramkarza i piłka w siatce. Po upływie 2 minut. piłke wybijaja przeciwnicy do piłki do chodzi Jarek podaje do Adama a ten krosowym podaniem pięknie obslużył Tomka który zgasił piłke i posłał ją obok interweniującego bramkarza. I mamy 2-1. Ale to nie koniec. po paru minutach mogł byc karny ale zastępczy sedzia nie zauwazył ewidentnego faulu w polu karnym przeciwnika. Kolejna sytuacja dobre podanie otrzymuje Jarek strzela piłka odbija sie miedzy nogami bramkarza i przelatuje dalej Jarek lezac dobija ale z lini bramkowej piłke wybija obronca. Po chwili mamy rzut wolny przed polem karnym przeciwnika. Tomek szybko go wykonuje podając piłke do Michała który z pierwszej piłki miedzy nogami bramkarza ładuje piłkę do bramki. Kolejnej bramki niestety nie pamietam. Zdobył ja Adam tyle wiem napewno no i asystował przy niej Tomek. Wygrywalismy juz wtedy 4-1 i przeciwnik juz zrezygnowany biegal po boisku. A my mielismy kolejna sytuacje. Podanie Tomka do Jarka ktory wyszedl do sytuacji sam na sam. Nie zastanawiajac sie odrazu strzela... i trafia bramkarza w bark a piłka ląduje za bramką. Podkoniec meczu Tomek dobił przeciwnika po podobnej akcji czyli Adam do Tomak a ten w identyczny sposob pokonuje golkipera przeciwnej druzyny. Pozniej było slychac tylko ze zrobił to jak "van Basten". Po minucie mecz dobiegł konca.
Wynik
MRF - Laskomeks 5:1

Kaczor

Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 56

PostWysłany: Pią 15:48, 02 Maj 2008    Temat postu:

Pisz o mnie Kaczor, bo jak czytam i patrze na Adama to sie nieswojo czuje Very Happy

PostWysłany: Nie 21:14, 18 Maj 2008    Temat postu:

ok. napisze bo widze ze krzychu sie nie pali zanadto...

no wiec jak wiadomo napewno po wczorajszej wtopie z gromem nastroje dzis byly fatalne. tym bardziej ze, jak sie rano okazalo, nie pojawil sie ani jarek ani jacek.
przystapilismy w skladzie ja (TD), na bramce Marcin, dalej Krzysiek, Pawlon, Michal oraz chyba jego brat (sory jesli sie myle, to takie podejrzenie).
Zaczelismy sennie, bo wiadome bylo ze nie mamy co grac otwartej pilki. Wszysko ukladalo sie calkiem niezle, az nadeszla 6 minuta, podanie z prawie polowy na srodek pola karnego, przyjecie pilki, strzal i mamy wynik 0-1. Chyba wszyscy zwatpili chocby w 1 punkt tego poranka.
Tym bardziej ze kilka minut pozniej przeciwnik otrzymal prezent od sedziego - watpliwy rzut karny za zagranie reka na szczescie nie zostal jednak wykorzystany (strzal niecelny).
I tak mecz toczyl sie wolnym tempem, niespodziewanie mielismy 2 ladne sytuacje po ktorych strzelal Michal. W jednej z ostatnich akcji 1 polowy nastapilo wyrownanie. Doszlo do jakiegos zamieszania w polu karnym, z prawej strony Pawlon mocno strzelil pilke, ta poleciala wzdluz lini, minela bramkarza oraz obroncow, i z najblizszej odleglosci wepchnal ja do suatki Krzysiek. Zaraz po tym sedzia gwizdkiem skonczyl 1 czesc meczu. Przeciwnik byl mocno zdenerwowany takim obrotem sprawy.

W przerwie poczulismy szanse na dobry wynik, krotka gadka, omowienie najwazniejszych spraw i gramy.
Kilka minut po rozpoczeciu przejalem pileczke przed polem karnym, zrobilem jakiegos bolka prostym zwodem i w stylu Van Bastena (znanym juz wszystkim Laughing ) strzelilem mocno kolo slupeczka. Bramkarz nawet nie drgnal. 2-1 i zapachnialo sensacja.
Gralismy twardo, zespolowo, kazdy znal swoja pozycje na boisku, nie bylo glupiego stania i czekania na pilke z przodu. Bieganie i pomaganie sobie nawzajem. Tym wlasnie rozbilismy przeciwnika.
Lodzianie starali sie cos klepac pileczka, a to pozwalalo nam wyczekiwac kontr. Po kolejnym wrzuceniu pileczki w pole, Marcin dokonal natychmiastowego wykopu do przodu, Michal dobiegl do pilki i jednoczesnie wyszedl na pozycje sam na sam z bramkarzem. Kopnal obok niego i 3-1 stalo sie faktem. Zaraz pozniej wyprowadzilem pileczke skrzydlem, zagralem do Michala ktory strzalem z lini pola karnego upolowa slupek. Bylo blisko pogromu. Ostatnie 15 minut to madre bronienie sie plus sporadyczne wypady.
Przeciwnik nie mial czystych sytuacji. Gdy juz uzyskal chocby pol szansy na gola to z opresji wybawial nas Marcin lub jeden z obroncow.
Wynik 3-1 plus swietna zespolowa gra. Daje do myslenia?
Pozdro

MRF - Lodzianie 3-1 (1:1)
Bramki: K.Cichosz (asysta Pawlon), T.Duda (bez asysty), M.Lechman (asysta M.Dreksler)

PS. Jarek co z Bartkiem Zawadzkim?

Ostatnio zmieniony przez tede dnia Nie 21:18, 18 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
drex

Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 3

PostWysłany: Nie 21:58, 18 Maj 2008    Temat postu:

a to cudo, ktorym gralismy - ZINA Contest - 60 PLN, nie moge wkleic linka... Confused

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Nie 23:57, 18 Maj 2008    Temat postu:

Przepraszam Was za swoja nieobecnosc, ale moj stan nibyl najlepszy i czuje ze oslabilbym tylko druzyne. Ciesze sie ze daliscie rade. Co do Bartka to sadze ze jest w trakcie matury ale zagadam do niego jeszcze.

Zawalinho

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pon 0:47, 19 Maj 2008    Temat postu:

Tak tak Jarek zagadal :] niedlugo konce matury i na pewno stawie sie nie boisku aby sprobowac wam pomoc ;] pozdrawiam i gratuluje wygranej Smile

ANCELORMITTAL. - M.R.F. 2 : 0

Ostatnio zmieniony przez Jaru (K) dnia Pią 22:52, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 11:46, 20 Cze 2008    Temat postu:

ciag dalszy sprostowan - bramke z dabrowa strzlil kaczor, a z kanonierami pierwsza brat (?) michala po asyscie wlascie michala