Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 14:26, 16 Kwi 2007    Temat postu:

Całkiem niezły mecz w naszym wykonaniu.
Martwi mnie skuteczność, a raczej jej brak :/
Stworzyliśmy wiele dogodnych sytuacji podbramkowych, ale albo nie strzelaliśmy, albo traciliśmy piłke, gubiliśmy ją, albo to strzelaliśmy niecelnie lub w bramkarza.

PostWysłany: Pon 16:43, 16 Kwi 2007    Temat postu:

No drugi raz na pewno bedzie lepszy bo wiem do czego zdolne jest to plazowe boisko Smile A co do zmianu skladu zebym ja gral w tym drugim to z checia to zrobie bo i ja i jacek jestesmy napastnikami a jak jest nas 2 to to nie wychodzilo najlepiej.... Przynajmniej jak dla mnie to mi sie ewidentnie lepiej gralo w drugim skladzie jak ja stalem w przodzie a wlaczali sie do akcji z tylu Tomek z Krzyskiem C. i to lepiej dzialalo niz Jacek stojacy z przodu i czekajacy na pilke przede mna Smile

Takie jest moje zdanie Smile A wlasnie i co do skladu podobno "slabszego" i "mocniejszego" to ja bym tego tak nie nazwal bo przeciez wkoncu to ten podobno "slabszy" sklad wypracowal bramke Smile

Pozdrawiam!!

Jaru (K)

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Sob 18:35, 21 Kwi 2007    Temat postu:

Kolejne 3pkt zdobyte po dardzo dobrym meczu MRFu szybko wywalczylismy miejsce na boisku i po trzech bramkach strzelonych po 1wszej polowie schodzilismy spokojnie na przerwe. mecz zakonczyl sie wynikiem 5-0 Very Happy

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Pon 9:20, 23 Kwi 2007    Temat postu:

Jak dla mnie byl to mecz do pierwszej bramki. mimo dogodnych sytuacji jako pierwsi stracilismy bramke a pozniej druga. wchodzac na druga polowe przy stanie 0-2 byo ciezko ale nadzieje dala nam ladna akcja Jacka i Krzyska C. niestety nasze bledy w obronei zemscily sie na nas i mecz zakonczyl sie wynikiem 3-1. Mecz przegralismy zaluzenie mimo ze sedziowanie arbitra pozostawialo wiele do zyczenia. Ale czego mozna sie spodziewac na boiskach TKKFu gdzie sedzia moze zostac osoba ktora nie ma bladego pojecia o pilce.

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Pon 9:40, 30 Kwi 2007    Temat postu:

W sobpte z Artystami zabraklo ma troche szczescia a swietnymi instynktownymi paradami popisywal sie bramkarz druzyny przeciwnej. Gdyby nie jego szybkie i szczesliwe interwencje to spokojnie moglismy wygrac 3-0 niestety niu dalo nam sie przechytrzyc golkipera i mecz zakonczyl sie wynikiem 0-0 po niecalej godzinie siedzenia rozpoczelismy mecz z FC walkowerem. poczatkowo postawilismy barziej na obrone uznajac ze dwojka z przodu. Szlo dobrze ale wynik od poczatku spotkania sie nie zmienial. Dopiero pod koniec pierwszej polowy, gdy na wyrzut z autu zdecydowal sie Jerry a Szulcu biegl w pole karne. padla piekna bramka. Dokladnie opisujac to Jerry poslal pilke w okolice pierwszego slupka a pieknym wolejem popisal sie Szulcu. Druga polowa to Byl festiwal strzelecki w szczegulnosci w wykonaniu Szulca ktory w tym meczu strzeli 4 bramki, kolejna dolozyl Gogyl mocnym udezeniem z prawego skrzydla. orac Krzysiek C z mala pomoca bramkarza. Mecz zakonczyl sie wynikiem 6-0.

W niedziele czekal na nas Radogoszcz ktory w sobote przegral z Walkowerem, ale to troche uspilo nasza czujnosc bo poczatek zaczol sie od wyminay ciosow a przeciwnik zaczynal cisnac mocniej. Dokonalismy kilku zmian i na przerwe schodzilismy z 2ma bramkami strzeonymi (jedna przez Bartka druga przez Szulca).
Na druga polowe wchodzilismy spokojnii liczylismy kolejne bramki. zaczelo sie od naszych atakow ale szybko oddalismy pole i padla bramka na 2-1. Kolejne zmiany i uz mecz troche sie wyruwnal. Pod koniec bylo nerwowo ale utrzymalismy prowadzenie do konca.

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Pon 10:40, 07 Maj 2007    Temat postu:

Sobotni mecz przebiegl nieco nerwowo ale zakoczyl sie wynikiem bezbramkowym po obu stronach mimo wileu strzalow z obu stron a pod koniec meczu zrobilo sie goraco pod bramka MRFu. (0-0)

W niedzielnym meczu niestety nie moglem wystapic ze wzgledu na kontuzje odniesiona w meczu sobotnim. Co prawda wszedlem na boisko na pare min ale to byl bardziej symboliczne wejscie bo po 3 min juz musialem zejsc. Ucieszylo mnie bardzo zadowolenie zawodnikow MRFu gdy wbieglem na boisko. Mecz zaczol sie slabo dla MRFu wystapilismy w nieco kombinacyjnym ustawieniu spozniony Jacek po 10 min zmieni Krzyska C. i poczatkowo wniosl troche oywnienia w nasze szyki jaednak szybko dalo sie zauwazyc brak zrozumienia miedzu Jackiem a Tede. pod koniec pierwszej polowy stracona bramka troche zasmucila i rozgniewala MRF ktory odrazu rzucil sie do ataku co przynioslo bramkw w niespalna 1min po straconym golu. droga polowa zaczela sie rowna wymina ciosow lecz bramke strzlil MRF. bardzo ladnie prazentowala sie wymiana podani miedzy Tede a Szulcem. jacek pozniej chyba tez to podlapal bo zaczol bardziej dostrzegac ludzi z naszej druzyny. Nastepna bramke dolozyl Godyl po paru minutach a tuz przed gwizdkiem Krzysztof C. dobil rywala 4ta bramka. (1-4)

Powracajac do mojej kontuzji to jest prawdopodobne ze w najblizszy weekend jeszcze nie bede w stanie wybiec z wami na boisko mimo ze z moja noga jest lepiej.

P.S. spojz na pierwsza strone jezeli interesuje Cie podliczenie pkt. z obecnej i poprzedniej rundy

PostWysłany: Pon 15:07, 14 Maj 2007    Temat postu:

Mecz z Laskomeksem nie mógł się zacząc dla nas lepiej. Po niespełna minucie gry prowadziliśmy 1-0 po idealnym podaniu Godyla, ktory świetnie wypatrzyl Jacka wychodzącego na czystą pozycje. Godyl przenosząc piłke na druga strone, zaskoczył nie tylko obrone Laskomeksu ale i wielu zawodników MRFu. Pierwsza połowa należała do MRFu a strzały Laskomeksu mijały bramke strzezona przez Mosiona o jaies 4-5m o ile w ogole udalo sie oddac strzal zawodnikom Laskomeksu. Droga polowa zaczela sie podobnie. Po nie wiele ponad minucie padla droga bramka dla MRFu a jej autorem zostal Jacek. Do konca mecz kontrolowalismy ale wiecej sytuacji nie wykorzystalismy. Sedzia znowu skrocil nam mecz o jakies 2minuty ale szczesliwi zchodzilismy z boiska.

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Sob 21:58, 19 Maj 2007    Temat postu:

W dzisiejszym sobotnim meczu zdobylismy 3pkt za sprawa Msiow Puhupkow ktorzy sie nie zjawili... na nasze szczecie gdyz czas zdazylo przyjsc zaledwie 4 moze 5 osob 3 osoby sie spoznily.

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Pon 18:52, 21 Maj 2007    Temat postu:

Po lekkiej sobocie przyszla niedziela ktora zapowiadala sie emocjonujaco i tak tez bylo. Pierwszy mecz z red army udalo nam sie bezbramkowo zremisowac a przeciwnicy nie byli w stanie pokonac naszego bramkarza z rzutu karnego. W drugim meczu zagralismy zdecydowanie lepiej choc i przeciwnik oddawal nam wiecej pola do gry co wykorzystalismy. pod koniec meczu Misie troche nas przycisnely ale udalo nam sie utrzymac korzystny dla nas wynik do konca i mecz zakonczyl si erezultatem 2-1 dla MRFu Very Happy

Dosyc już tych błędów i przkrętów kur**
Jesli chcesz Jaru moge juz dzisiaj zadzwonic do osob odpowiedzialnych za aktualizacje an stronie TKKF-u albo do samego prezesika.
Podaj mi tylko nr. tel. kom.

Pozdro

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Pią 18:23, 25 Maj 2007    Temat postu:

W czwartek bylo zamkniete podobno z powodu "choroby" wiec nic nie zalatwilem

ale wlasnie przed chwila otrzymalem telefon iz w niedziele nie bedziemy grali przeciwko druzynie (soky) Red Army ale przeciwko Wodnikowi gdyby cos mialo ulec zmianie w sobote mam otrzymac telefon od technicznego...

...przy okazji dowiedzialem sie co jest grane z naszymi 9pkt (6pkt za misie i 3pkt za walkower) punkty te zostana nam dopisane przy najblizszej aktualizacji tabeli. Oczywiscie gdy tak sie nie stanie bede interweniowal Twisted Evil

Jaru (K)

Posty: 486

PostWysłany: Pon 12:28, 04 Cze 2007    Temat postu:

po wpisaniu kilku wynikow sytuacjaw Tabeli wygrada baardzo ciekawie - tabela na 1str. tego tematu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miłośnicy Rozwoju Fizycznego Strona Główna -> Wszystko o MRF ;) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)